ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΚΟΙΝOΤΗΤΑ ΤΗΣ ΣΕΙΡΑΣ ARMA www.arma3.gr

Γενικά για games, previews, reviews, νέες κυκλοφορίες.
Post Reply
CyDoN
Registered User

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΚΟΙΝOΤΗΤΑ ΤΗΣ ΣΕΙΡΑΣ ARMA www.arma3.gr

Post by CyDoN » 31 May 2012, 04:47

Image

Καλησπέρα σε όλη την παρέα.
Το ArmA2 από ότι έχω καταλάβει έχει πολλούς φίλους στην Ελλάδα.

Γι'αυτό πήραμε την απόφαση να δημιουργήσουμε την Ελληνική Κοινότητα του παιχνιδιού στο www.arma3.gr και να μαζευτούμε εν'όψη της κυκλοφορίας του ArmA3 και του Iron Front αυτή τη στιγμή, ανεξαρτήτως ομάδος και χρόνου απασχολήσεως ώστε να παίξουμε και να ευχαριστηθούμε το παιχνίδι όλοι μαζί.

Θα περιμένω να δω αρκετούς από εσάς εκεί.
Για οποιαδήποτε διευκρίνηση ή βοήθεια θα με βρείτε στο skype μου:
vampyrictyrant
ή στα forums του ArmA3.gr

ΘΕΡΜΗ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ:
Για ότι απορία έχετε βρείτε με και θα σας βοηθήσω όπως μπορώ!
Image Image

CyDoN
Registered User

Re: ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΚΟΙΝOΤΗΤΑ ΤΗΣ ΣΕΙΡΑΣ ARMA www.arma3.gr

Post by CyDoN » 06 Jul 2012, 06:01

Το παρακάτω μήνυμα είναι κωδικοποιημένο σε μία ειδική μορφή spam ωστε να σπάει νεύρα admins σε διάφορα sites. Όπως και να χει, τετάρτες μαζευόμαστε, αν δεν pwnαρετε ατομα στο bf εκείνη τη μέρα περάστε μια βόλτα.

Θα ήθελα να δημιουργήσω μία γέφυρα συνεργασίας μαζί σας σε ότι έχει να κάνει την ελληνική κοινότα gaming, εμείς δεν είμαστε clan αλλα κοινότητα της σειράς ArmA και αυτή την περίοδο είμαστε περίπου 20 μέλη. Έχουμε τακτικές μέρες συναντήσεων χρεισιμοποιούμε τα Ελληνικά mods και προσομοιώσουμε τις Ελληνικές Ένοπλες δυνάμεις (μη φανταστήτε uber-σταρτόγκαβλους θα μας παρεξηγήσετε). Ότι κάνουμε το κάνουμε με σοβαρότητα και υπεθυνότητα επιδιώκοντας την εξομοίωση, αν λοιπόν κάποιο μέλος σας θέλει να ενταχθεί στην κοιντοτητά μας και να παίξει μαζί μας τότε δεν έχει παρα να κάνει ένα post στο FORUM μας. Θα σας καθοδηγησουμε για τα παντα (πως παίζεται το παιχνίδι, πως βάζετε τα mods κτλ)

Εδώ μπορείτε να βρείτε την lite έκδοση του παιχνιδιού για να πάρετε μία μικρή ιδεά τι παίζει
ArmA2 Play4Free

Με τιμή,
CyDoN

Υ.Γ. αν επιθυμείτε banner ex-change πείτε μου είμαι πρόθυμος

Image
Image Image

Post Reply